REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Piłkarski Dzień Dziecka w Parku Norweskim

2017-05-27 18:36:22
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka w Parku Norweskim w Cieplicach odbył się turniej pod nazwą "Dzień Dziecka z piłką nożną". Zawody, jak co roku przygotowała Akademia Piłkarska Chojnik Jelenia Góra.
fot. Adrian Klimas

 

Turniej adresowany był dla dzieci z urodzonych w latach 2007-2011. Do zawodów zgłosiło się 12 zespołów : 7 drużyn AP Chojnik Jelenia Góra, a także ekipy Karkonoszy, Lotnika Jeżów Sudecki, KKS-u Jelenia Góra, Pogoni Świerzawa i Rudaw Janowice Wielkie.

- Chcemy pokazać że piłka nożna to przede wszystkim fajna zabawa – mówi Dariusz Michałek, trener Akademii Piłkarskiej Chojnik. - Zależy nam na edukacji piłkarskiej tych młodych chłopców ale nie poprzez nakładanie na nich presji, tylko poprzez dobrą zabawę i przyjemność z gry. Im dzieci mają więcej swobody i wolności w grze tym lepiej. Dzisiejszy turniej ma być także zachętą dla innych do uprawiania sportu i zdrowego stylu życia.

Podczas turnieju oglądaliśmy wiele pasjonujących i zaciętych spotkań. Mimo wysokiej temperatury młodzi piłkarze przejawiali wiele chęci do gry i determinacji w dążeniu do końcowego sukcesu. A zwycięzcą był tak naprawdę każdy uczestnik turnieju. Organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale dla każdego zawodnika. Najlepsze zespoły otrzymały także specjalnie wykonane na tę okazję puchary.

Dzień Dziecka nie mógł obejść się bez niespodzianek. Dla uczestników przygotowano loterię fantową z niespodziankami. A można było wygrać m.in. gadżety z podpisami piłkarzy Legii Warszawa, wejściówki do Term Cieplickich czy voucher na pobyt w hotelu OlimetLukas w Świeradowie Zdroju. W przerwach pomiędzy zmaganiami młodych piłkarzy można było się posilić przy stoisku z ciastami, grillu i strefie gastronomicznej.

- Naszym marzeniem jest rozpropagowanie idei rodzinnego spędzania czasu. Gdy dzieci grają na boisku rodzice mogą powymieniać poglądy, poplotkować czy po prostu pokibicować swoim podopiecznym. Jest grill, jest strefa gastronomiczna, dzieci po meczu mają miejsca do zabaw, więc taka forma pikniku może jednoczyć i jednocześnie dać wiele radości wszystkim uczestnikom – dodaje Dariusz Michałek.  

Galeria Zdjęć ( 112 )
^^ zamknij galerię

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: Adrian Klimas | Data publikacji: 2017-05-27 18:36:22
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
176 | 1375

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 10 + 8 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Jerzego, Wojciecha.
REKLAMA:
Do góry