REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Wersocki : Z Przemkowem tylko po zwycięstwo!

2017-05-26 11:15:49
Kategoria: Sport -> Piłka nożna
Po zeszłotygodniowej "planowej" porażce z liderem w najbliższą niedziele Karkonosze mierzyć się będą z zespołem z drugiego końca tabeli. Na Złotniczą przyjedzie Zamet Przemków, który ma jeszcze matematyczne szanse na utrzymanie w IV Lidze.


fot. KSK


 

Dwa zwycięstwa później niestety ale kompromitacja w Bogatyni następnie znowu zwycięstwo, później znowu porażka. Jaki wynik typujesz w Niedziele ?

 Musimy podnieść się po porażce 4:0 z liderem. Tydzień temu sporo pobiegaliśmy za piłką, dlatego głód gry jest większy. Dla nas liczy się tylko zwycięstwo – typuję 3:1 dla nas.

Zamet to drużyna, która nie ma już wielkich szans na uratowanie się. Czy Twoim zdaniem sprawi to, że nie podejmą walki przy Złotniczej ?

Wręcz przeciwnie. Jako drużyna, której spadek jest raczej przesądzony nie będą czuli żadnej presji. To oni mogą, a my musimy. Przy takich warunkach do grania jakie są na Złotniczej chce się wygrywać. Nie można lekceważyć drużyn z dołu tabeli, co pokazał mecz z Bogatynią.

Sezon już praktycznie za nami. Jak oceniasz Waszą dyspozycje ?

W miarę dobrze zaczęliśmy sezon, później bywały już wzloty i upadki. Taka sinusoida formy może być spowodowana naszym brakiem doświadczenia i młodością, czas na podsumowania przyjdzie po 15 czerwca.

Rozmawiacie już w szatni o kolejnych rozgrywkach ?

Zdecydowanie priorytetem dla nas jest najbliższa przyszłość, a każdy kolejny mecz jest traktowany jako najważniejszy. Nie wybiegamy myślami zbyt daleko, mamy jeszcze parę zadań do wykonania i na nich się skupiamy.

Klimat w szatni już chyba na dobre się poprawił po kiepskim początku rundy? Jak nastroje?

Tu nie da się nudzić. Mieszanka paru doświadczonych zawodników i młodzieży gwarantuje dobrą atmosferę. Nie ma tu ludzi bez dobrego poczucia humoru. Odpowiednia atmosfera i korzystne wyniki napędzają się nawzajem, oby do końca sezonu uśmiechy nie znikały z naszych twarzy.

Zapraszam serdecznie wszystkich kibiców na niedzielny mecz z Zametem Przemków. Postaramy się dostarczyć Wam dużo pozytywnych emocji, liczymy na wasze wsparcie! – Sylwester Wersocki

Dla pierwszych 20 osób, które kupią bilety przed meczem  z Zametem Przemków przygotowano zestawy gadżetów od sponsora klubu firmy ZICOM.

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

AKTUALNE TABELE LIGOWE


Autor: KS Karkonosze JG | Data publikacji: 2017-05-26 11:15:49
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
160 | 613

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 3 + 2 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Jerzego, Wojciecha.
REKLAMA:
Do góry