REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Posłanki Nowoczesnej omijają Jelenią Górę

2017-05-18 12:38:47
Do niecodziennej sytuacji doszło przy okazji zaplanowanej w Jeleniej Górze konferencji z udziałem posłanek Nowoczesnej Kamili Gasiuk - Pihowicz i Elżbiety Stępień. Posłanki będąc już właściwie na rogatkach Jeleniej Góry...telefonicznie odwołały spotkanie nie podając żadnuych powodów takiej decyzji, co wywołało niemałą konsternację wśród oczekujących.
fot.

Spotkanie z dziennikarzami miało odbyć się w siedzibie Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych. Było zorganizowane przez Elżbietę Stępień, posłankę Nowoczesnej z okręgu legnicko - jelniogórskiego. Miała wziąć w nim udział jedna z bardziej rozpoznawalnych twarzy partii Ryszarda Petru : Kamila Gasiuk - Pihowicz. Do zaplanowanej konferencji jednak nie doszło,bowiem posłanki wjedżając już niemal do Jeleniej Góry, nagle się rozmyśliły. Nikt z obecnych na sali przedstawicieli jeleniogórskich struktur Nowoczesnej nie potrafił wytłumaczyć zaistniałej sytuacji. Trzeba przyznać, że to bardzo niski standard polityki i jednocześnie lekceważący stosunek posłanek do jeleniogórzan. W taki sposób partii kierowanej przez twórcę "Święta Sześciu Króli", trudno będzie odbuować gasnące w sondażach poparcie.

Swoje zdanie na temat poczynań pani poseł Elżbiety Stepień mają byli już członkowie Nowoczesnej w Legnicy. Tomasz Strojek, sekretarz zarządu dolnośląskiego, Mariusz Kania, sekretarz koła legnickiego, Dawid Sołtys, wiceprzewodniczący koła legnickiego oraz członek rady regionu, Paweł Bonecki, Paweł Dybek, Agnieszka Pacanowska-Cholewińska, Maciej Dajewski, Marcin Dudek – to tylko część członków legnickiego koła Nowoczesnej, którzy przedwczoraj oficjalnie opuścili szeregi N.

Z oficjalnego komunikatu wynika, że fala rezygnacji z członkostwa jest efektem trwającego od ponad roku konfliktu z szefową lokalnych struktur Nowoczesnej..... posłanką Elżbietą Stępień. .

 Mimo podjętych przez nas wielu prób na rozwiązanie sporu, włącznie z prośbą o zaangażowanie ze strony władz Nowoczesnej, zarówno tych regionalnych, jak i centralnych, nie przyniosły one skutku. Zabrakło z ich strony konkretnych działań. Cierpliwość jednak kończy się każdemu, skończyła się i nam. Chcieliśmy partnerskiego traktowania, a tego niestety zabrakło. Dla dwóch stron konfliktu, na tak małym terenie działania, nie ma miejsca w jednej partii - czytamy w oficjalnym komunikacie podpisanym przez byłego już sekretarza legnickiej Nowoczesnej Mariusza Kanię.

Dodajmy tylko, że posłanka do tej pory, mimo zapewnień, nie otworzyła biura poselskiego w Jeleniej Górze. Działa jedynie biuro społeczne a posłanka nasze miasto skutecznie omija.

 


Autor: red | Data publikacji: 2017-05-18 12:38:47
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
122 | 1180

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 1 + 7 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry