REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Już dziś startują Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia!

2017-05-18 09:57:26
Juwenalia czyli wielkie święto studentów oficjalnie rozpoczną się już dziś (18.05) o 14:30 od Pochodu Kolorów. Później zabawa przeniesie się na Jeleniogórskie Błonia.
fot. Adrian Klimas

 

 

Nadchodzą Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia! (zobacz film)

 

 


Szczegółowe informacje a także harmonogram imprezy można znaleźć tutaj : https://www.facebook.com/JuwenaliaJG/?fref=ts

 

Studenci Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki Wrocławskiej zapraszają do wspólnego świętowania na Błoniach Jeleniogórskich. Tegorocznym hasłem przewodnim Juwenaliów jest: święto kolorów.

 

 

 

 

 

 

18 maja- czwartek

 

start godzina: 18:00

 

O godzinie 14:30 kolorowy studencki pochód wyruszy spod siedziby JCK przy ulicy 1 Maja i przejdzie na Plac Ratuszowy by otrzymać od prezydenta klucze do miasta. Następnie przejdzie na Błonia Jeleniogórskie.

 

Pierwszy dzień Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliów to Święto Kolorów i Jeleniogórska Scena Klubowa. O GODZINIE 18:00 rozpoczynamy oficjalnie świętowanie. Następnie na scenie zaprezentuje się zwycięzca znanego programu telewizyjnego- zespół Sachiel. A chłopaki z zespołu ŁOBUZY sprawdzą czy jeleniogórskie dziewczyny czują w nich piniądz. A to dopiero rozgrzewka. W rytmach muzyki dance dalszą część wieczoru poprowadzi Maciek Wowk z DMC Party oraz DJ Insane z Manieczki Team.

 

19 maja – piątek

 

start godzina: 18:00

 

Drugi dzień Wielkich Jeleniogórskich Juwenaliów to topowi artyści hip-hopowej sceny muzycznej. Pierwszą gwiazdą wieczoru będzie W.E.N.A. Tuż po nim Łukasz Małkiewicz znany szerszej publiczności jako MAŁPA. A na finał autor takich hitów jak „Betonowe lasy mokną” czy „Chcę ci dać” czyli donGURALesko.

 

Dzięki współpracy z Jeleniogórskim Centrum Kultury przedłużamy imprezę na Błoniach Jeleniogórskich. I w sobotę 20 maja bawimy się podczas finału Jeleniogórskiej Ligi Rocka.

 

20 maja- sobota

 

start godzina: 16:30

 

Na scenie zaprezentują się wyłonione w przesłuchaniach cztery konkursowe zespoły: ATME, FOLYA, JOHN REVOLTA i OMNI M0D0. Gościnnie zagrają The Dunwich Horror & Joker z Niemiec. Gwiazdą wieczoru będzie doskonale wszystkim znany zespół BIG CYC.

 

Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia to nie tylko koncerty na Błoniach. To także szereg imprez. I tak na początek 15 maja odbędą się Wielkie Jeleniogórskie Planszówki w Klubie Kwadrat. Imprezy towarzyszące zakończy Wielka Jeleniogórska Gra miejska 17 maja. Nie zabraknie także Juwenaliobusu czy wspólnego grillowania.

 

PARTNERAMI TEGOROCZNYCH WIELKICH JELENIOGÓRSKICH JUWENALIÓW SĄ: TAURON DYSTRYBUCJA, CODE TWO I MIASTO JELENIA GÓRA.

 

 

Galeria Zdjęć ( 2 )
^^ zamknij galerię

Autor: Adrian Klimas | Data publikacji: 2017-05-18 09:57:26
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
216 | 3052

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 1 + 4 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry