REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Dwóch pięściarzy Red Fighters zawalczy w czeskiej Ekstralidze!

2016-12-16 14:49:30
Kategoria: Sport -> Sporty walki
Kamil Bodzioch i Oskar Wierzejski w przyszłym roku będą walczyć w Ekstralidze Czeskiej w barwach BK Rohownik Decin - informuje Bartosz Kamuda. - To wielkie wyróżnienie i szansa dla tych młodych zawodników - dodaje trener BKS Red Fighters.
fot. Red Fighters

 

Bardzo udany rok dla pięściarzy Red Fighters nie przeszedł bez echa w bokserskim światku. Dzięki pomocy Marcina Stankiewicza, wiceprezesa ds. wyszkolenia w Polskim Związku Bokserskim Kamil Bodzioch a także Oskar Wierzejski w przyszłym sezonie reprezentować będą barwy BK Rohownik Decin – klubu występującego w czeskiej Ekstralidze Bokserskiej.

 

- Kluby z czeskiej Ekstraligi co sezon wysyłają zapytania do klubów z Niemiec, Słowacji, Austrii i innych okolicznych państw, w tym także Polski, w celu zakontraktowania najlepszych zawodników do występów w lidze. Jest to wielkie wyróżnienie ponieważ zazwyczaj kluby te sięgają tylko po najlepszych zawodników w danej kategorii wagowej. Oprócz wielkiej szansy rozwoju i zmierzenia się z najlepszymi zawodnikami z całej Europy, Kamil i Oskar będą mogli liczyć na wynagrodzenia finansowe, co będzie dla nich z pewnością dodatkową motywacją – mówi Bartosz Kamuda, trener BKS Red Fighters.

 

W pierwszym teście, już w niedzielę, weźmie udział Oskar Wierzejski. W Sportcentrum w Decinie Rohownik Decin zmierzy się z Prostejov Box. W meczu zabraknie Kamila Bodziocha, który w tym czasie będzie przebywać na zgrupowaniu kadry narodowej w Pogorzelicy, gdzie wraz z innymi pięściarzami przechodzi regenerację i odnowę biologiczną po ciężkim sezonie.

 

Pięściarzy Red Fighters w barwach Rohownika Decin będziemy mogli oglądać przez cały rok 2017.

 

Galeria Zdjęć ( 5 )
^^ zamknij galerię

Autor: AK | Data publikacji: 2016-12-16 14:49:30
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
147 | 1167

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 5 + 3 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Joanny, Zuzanny.
REKLAMA:
Do góry