REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Wielka gala Ladies Fight pod Śnieżką!

2016-12-14 09:49:26
Kategoria: Sport -> Sporty walki
Wydarzenie odbywa się w dniu: 17-12-2016
Już w sobotę, 17 grudnia, w Karpaczu odbędzie się czwarta gala Ladies Fight Night "Fortuna Dies Natalis". Włodarze pierwszej w Europie żeńskiej organizacji sportów walki zapraszają fanów MMA i K-1 do wspólnego świętowania jubileusz organizacji w wyjątkowych okolicznościach przyrody, u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy. W klatkoringu LFN obok najlepszych polskich zawodniczek zobaczymy również fighterki z Brazylii, Niemiec, Francji, Finlandii i Czech. Wśród gości nie zabraknie znanych sportowców i artystów. Całą galę będzie można śledzić "na żywo" na stronie internetowej i Facebooku organizacji.
fot.


Pierwsza w Europie żeńska organizacja sportów walki Ladies Fight Night w grudniu obchodzi rocznicę powstania. Z tej okazji - 17 grudnia - odbędzie się urodzinowa gala LFN ”Fortuna Dies Natalis”. Tym razem włodarze federacji na miejsce czwartej gali wybrali wyjątkowy obiekt Hotel Gołębiewski w Karpaczu, położony na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy – Śnieżki.

„Zależało nam, żeby pierwsze urodziny organizacji obchodzić z pompą. To był bardzo pracowity rok dla całej federacji. Zorganizowaliśmy trzy, bardzo udane gale, z których kolejne cieszyły się coraz większym zainteresowaniem fanów kobiecego MMA i K-1. Przykładamy dużą wagę do wysokiego poziomu sportowego i organizacyjnego naszych imprez i gala Ladies Fight Night "Fortuna Dies Natalis” w Karpaczu będzie tego najlepszym przykładem. - mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Podczas urodzinowej gali żeńskiej organizacji odbędzie się dziewięć walk, pięć w formule MMA i cztery w K-1. Na swoim terenie zadebiutuje w zawodowym klatkoringu trenująca na co dzień w Akademii Sztuk Walki Pawła Krażewskiego  - Natalia Baczyńska, mieszkanka Karpacza. Obok najlepszych polskich zawodniczek zobaczymy również fighterki z Brazylii, Niemiec, Francji, Finlandii i Czech. W walce wieczoru niepokonana Agnieszka Niedźwiedź (8-0-0) zmierzy się z Samarą Santos Cunha (10-1-1). Pojedynek zapowiada się obiecująco, zwłaszcza że Brazylijka cztery swoje ostatnie walki wygrywała w pierwszej rundzie!

Całe wydarzenie będzie można śledzić „na żywo” w jakości HD na www.lfn.com.pl. Nowością będzie transmisja całej gali, wraz z komentarzem Piotra Strusa i Artura „Kornika” Sowińskiego, również na Facebooku organizacji! Start w sobotę o godz. 19:00.

Galę Ladies Fight Night „Fortuna Dies Natalis” prowadzi: Krzysztof „Jankes” Jankowski i Łukasz „Juras” Jurkowski. Występ artysty: SOBOTA i RENA. Wśród gości m.in. Patryk Vega, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Mikołaj Krawczyk, Bracia Collins, Ewa Lubert, Katarzyna Lubońska, Karolina Kowalkiewicz, Paweł Pawlak, Marcin Wrzosek, Kamil Szymuszowski, Bartek Kurczewski i Łukasz Zaborowski. Swoją obecność na gali potwierdził również Burmistrz Karpacza Radosław Jęcek.

Patroni medialni: Wirtualna Polska, Radio ESKA, naszemiasto.pl, Sport.pl, MMARocks, MMA.pl, sporty-walki.org, InTheCage.pl, FightExpert Magazine, MMAnia.pl, Fight24 oraz MadFight24.


Autor: Ladies Fight Night | Data publikacji: 2016-12-14 09:49:26
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
148 | 1114

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 7 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Joanny, Zuzanny.
REKLAMA:
Do góry