REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Odbyła się Liga Kick-boxingu DRAGON SPORTS

2016-12-08 08:04:02
Kategoria: Sport -> Sporty walki
W sobotę 3 grudnia br odbyła się Liga Kick-boxingu DRAGON SPORTS dla dzieci i młodzieży W imprezie udział wzięło łącznie ponad 100 fighterów z klubów:
Armia Polkowice, Shidokan Wojcieszów, Kick-Fighter Zgorzelec, Wataha ?Ząbkowice Śląskie, Champion- Wojcieszów, Centrum Sportów Walki "HODANA" Legnica, Malinowski Team- Żary-Żagań oraz SHIDOKAN Jelenia Góra.
fot.


W godzinach rannych ligę kick-boxingu rozpoczęli najmłodsi fighterzy w wieku od 4 do 14 lat z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe w formule kick-light. Dla większości był to pierwszy występ na ringu i przy tak licznej publiczności. Najwięcej emocji wzbudziły pojedynki 4-5 latków, którzy wzrostem dosięgali jedynie do drugiej liny ringu. Każdy z uczestników otrzymał medal, dyplom i nagrodę rzeczową. Trenerzy i współorganizatorzy otrzymali pamiątkowe upominki i podziękowania.

Naszych najmłodszych zawodników odwiedził MIKOŁAJ, który rozdał paczki i upominki dla wszystkich uczestników ligi kick-boxingu.
Kolejna  impreza  z udziałem najmłodszych fighterów to :

10.12.2016- Mistrzostwa Polski WFMC dla dzieci w Żaganiu,

17.12.2016- – SRAWNOŚCIOWY BIEG SAMURAJA. 

Duże podziękowania dla Pani Kamili Ciechanowskiej, Karoliny Kopczyńskiej- Kiwak, Kuby Kosmacz oraz wszystkich którzy wsparli powyższą imprezę
W godzinach popołudniowych w formule K -1 RULES rywalizowali juniorzy oraz seniorzy. Dla niektórych zawodników był to pierwszy występ na ringu. Pojedynki toczyły się na zasadach K1 Rules (2rundy x 2 min). Dla trenerów wynik walk był mniej znaczący, chodziło głownie o sprawdzenie swoich zawodników pod kontem techniczny, kondycyjnym oraz odporności na stres. Taka konfrontacja pozwoliła ocenienie swoich fighterów pod kątem dalszych startów w turniejach ogólnopolskich i zagranicznych.
Dla zaawansowanych zawodników był to dobry sprawdzian przed zbliżającymi się zawodowymi galami i turniejami kick-boxingu. Odbyło się 36 walk.

Po zakończeniu ligi 6-cio rundowy sparing stoczył Wojciech Wierzbicki z zawodnikami SHIDO-TEAM JELENIA GÓRA. Wierzbicki 14 stycznia na gali FEN 15 stoczy pojedynek o pas FEN w formule K-1 z Pawłem Biszczakiem. 

W związku na duże zainteresowanie imprezą Klub Shidokan Jelenia Góra planuje zorganizowanie ponownie takiej imprezy już  w marcu 2017 r.
Ogólnopolska Liga Kick-boxingu odbyła się dzięki wsparciu: firmy Dragon-Sports. MOS Jelenia Góra, reklamy BONIO.

Galeria Zdjęć ( 38 )
^^ zamknij galerię

Autor: | Data publikacji: 2016-12-08 08:04:02
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
146 | 1098

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 2 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Joanny, Zuzanny.
REKLAMA:
Do góry