REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
palac-lomnica

Wykład znanego irydologa już w środę w Hotelu Mercure. Zapraszamy

2016-11-14 17:45:54
Kategoria: Kultura -> Spotkania
Wydarzenie odbywa się w dniu: 16-11-2016
Już w najbliższą środę (16.11.) w Hotelu Mercure w Jeleniej Górze będzie można bezpłatnie wysłuchać wykładu znanego i cenionego w Polsce i za granicą irydologa, Andrzeja Podlasina. Wykład rozpocznie się o godz. 17.00. Będzie dotyczył nie tylko irydologii, ale również homeopatii.fot.


Irydologia zajmuje się kompleksową oceną stanu zdrowia człowieka na podstawie wyglądu tęczówki oka. Badanie odbywa się za pomocą specjalistycznej lampy szczelinowej. Irydologia umożliwia wczesne wykrycie wielu choród i zaburzeń pracy narządów wewnętrznych.

 

Z homeopatią wiąże się wiele kontrowersji. To odmiana medycyny niekonwencjonalnej, zaproponowana po raz pierwszy w 1796 przez niemieckiego lekarza Samuela Hahnemanna. O tym, czy i jak homeopatia może nam pomóc oraz o tajnikach irydologii opowie Andrzej Podlasin, jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich irydologów, homeo- i naturoterapeuta.

 

Andrzej Podlasin jest prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Komplementarnej. Jest również założycielem i kanclerzem Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej w Dąbrowie Górniczej. Szkoła ta jako jedyna w Polsce i jedna z niewielu w Europie, ma akredytację prestiżowego The Center for Homeopatic Education w Londynie - centrum, w którym leczy się także królowa Elżbieta II. Ukończenie polskiej Akademii Medycyny Komplementarnej jest równoważne z otrzymaniem licencjatu londyńskiej uczelni.

 

Wykład Andrzeja Podlasina odbędzie się w najbliższą środę 16 listopada o godz. 17.00 w Hotelu Mercure w Jeleniej Górze. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

 

Nasz portal objął patronatem medialnym to wydarzenie.

 

Zapraszamy!


Autor: | Data publikacji: 2016-11-14 17:45:54
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
254 | 1291

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 4 + 5 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry