REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Oskar Kapczyński bezkonkurencyjny w Grudziądzu!

2016-11-09 08:33:50
Kategoria: Sport -> Sporty walki
Oskar Kapczyński bardzo udanie zakończył 2016 rok. Pięściarz Red Fighters Jelenia Góra wygrał turniej Pucharu Polski w Grudziądzu.
fot. Red Fighters

 

W dniach 3-6 listopada w Grudziądzu odbył się Puchar Polski kadetów i kadetek w boksie. W zawodach wzięło udział 84 zawodników reprezentujących 44 kluby, w tym nasz Oskar „Kapeć” Kapczyński. Zawody stały na naprawdę wysokim poziomie. Na ringu mogliśmy zobaczyć m.in. medalistów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie.

W Grudziądzu Oskar potwierdził swoją wysoką dyspozycję jaką prezentował w prestiżowym turnieju „Nadziei Olimpijskich” rozgrywanym w ostatni weekend października. Młody pięściarz w walce eliminacyjnej pewnie pokonał ukraińskiego zawodnika reprezentującego Widzew Łódź. Prawdziwy pokaz jego umiejętności mogliśmy zobaczyć w walce półfinałowej, w której „Kapeć” podejmował zawodnika z Jaworzna.

- Oskar pokazał piękny, techniczny boks. Jego przeciwnik był liczony już w pierwszej rundzie, a w drugiej ponownie padł na deski i było po walce. Wygrana w naprawdę dobrym stylu – podsumował trener Bartosz Kamuda.

Walką półfinałową Oskar rozbudził apetyty na widowiskowy finał. Niestety walki finałowej nie zobaczyliśmy ponieważ jego rywal z Olimpu Szczecin, aktualny Mistrz Polski nie wyszedł do ringu.

- Szkoda, Oskar bardzo chciał walczyć finał. Był zdecydowanym faworytem. Jego przeciwnik męczył się w półfinale z pięściarzem, którego Oskar z łatwością dwukrotnie posłał na deski. Można sobie wyobrazić jakby się to skończyło – tłumaczy Bartosz Kamuda.

Oskar Kapczyński zwyciężył tym samym turniej Pucharu Polski w kategorii 70 kilogramów. Był to ostatni występ zawodnika w bardzo udanym 2016 roku.

- Oskar zgarnął w tym roku wszystko. Mamy Mistrza Polski, Puchar Polski, dobre występy na międzynarodowych turniejach i 1,5 roku bez porażki na ringu. Teraz czas na odpoczynek, a później będziemy kontynuować ciężką prace. Celujemy bardzo wysoko, w olimpiade – cieszy się trener Oskara.

 

Pozostałych zawodników Red Fighters będziemy mogli zobaczyć już w przyszły weekend podczas Mistrzostw Polski seniorów. O ich występie będziemy informować na łamach naszego portalu.

 

 

Galeria Zdjęć ( 5 )
^^ zamknij galerię

Autor: Adrian Klimas | Data publikacji: 2016-11-09 08:33:50
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
134 | 1401

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 8 + 6 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Joanny, Zuzanny.
REKLAMA:
Do góry