REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze
aplauz nieruchomosci
aplauz nieruchomosci

Natalia Siwiec gościła w Galerii Sudeckiej

2016-04-10 17:34:33
Natalia Siwiec była dziś (10.04) gościem specjalnym "Wiosennych Tele-Poszukiwań" - eventu organizowanego przez firmy Teleakces i Virgin Mobile w Galerii Sudeckiej. Więcej o samej imprezie i spotkaniu Natalii Siwiec z mieszkańcami Jeleniej Góry w krótkiej relacji video.
fot. Adrian Klimas

 

Relacja video : 

 

 


Wiosenne Tele-Poszukiwania były doskonałą okazją dla wszystkich miłośników smartfonów i elektronicznych gadżetów aby zaopatrzyć się np. w unikatowe etui czy wygrać swój wymarzony smartfon. Gama produktów które zaoferowały firmy Teleakces i Virgin Mobile była naprawdę szeroka i każdy mógł tu znaleźć coś dla siebie.

A zabawy było mnóstwo. Liczne konkursy dla dzieci i dorosłych, atrakcyjne nagrody, pokazy rozbijania smartfonów, specjalna fotobudka i występ zespołu „Kayte” przyciągnęły sporą rzeszę klientów Galerii Sudeckiej. Największą atrakcją była jednak obecność polskiej modelki Natalii Siwiec dla której był to sentymentalny powrót w rodzinne strony.

Od niedawna partnerem firmy Teleakces jest jeleniogórski klub piłkarski „Karkonosze”. Nie zabrakło więc konkursów stricte sportowych i krótkich pokazów przygotowanych przez młodych zawodników.

Tych z Państwa którzy z różnych powodów przegapili „Wiosenne Tele-Poszukiwania” zapraszamy do odwiedzania salonu stacjonarnego firmy Teleakces mieszczącego się w Galerii Sudeckiej.  

Galeria Zdjęć ( 30 )
^^ zamknij galerię

Autor: Adrian Klimas | Data publikacji: 2016-04-10 17:34:33
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
285 | 3230

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 1 + 8 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

REKLAMA:
Do góry