Dzisiaj, tj. 31 sierpnia na lotnisku w Jeleniej Górze w ramach 56. Września Jeleniogórskiego zagrał m.in. Dawid Podsiadło i zespół Leniwiec.
Tego dnia pogoda nie była łaskawa. Nie przeszkodziło to jednak prawdziwym fanom i wytrwałym mieszkańcom miasta, którzy bawili się i tańczyli w strugach deszczu, korzystając również z licznych atrakcji w postaci wesołego miasteczka, loterii z atrakcyjnymi nagrodami i ogródków piwnych.
Z pewnością ten wieczór zostanie zapamiętany przez zespół Leniwiec, który to z okazji jubileuszu 20-lecia grupy z rąk samego prezydenta otrzymał szklane trofeum. Fani również postanowili nie być dłużni i odśpiewali 100 lat.
Patrząc na tak liczną widownię mogę śmiało powiedzieć, że kochamy was i jesteśmy dumni z tych dwudziestu lat bycia razem. Jelenia Góra ma 900 lat, ale my wszyscy mogliśmy kawałek tego czasu spędzić z wami – powiedział Marcin Zawiła, zapraszając zespół na wspólne piwo w dowolnym terminie.
Dawid Podsiadło będący gościem specjalnym wywołał liczne okrzyki fanek, podnosząc temperaturę tego chłodnego wieczoru znanym utworem „Trójkąty i kwadraty”. Wcześniej w imprezowy nastrój mieszkańców wprowadziły zespoły takie jak Raggafaya, Koniec Świata i GA-GA Zielone Żabki.
Na zakończenie przygotowano pokaz sztucznych ogni przez firmę Fire Show. W taki właśnie sposób miasto Jelenia Góra pożegnało wakacje i lato.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Ale za to fotorelacja tragiczna...
Koncert Dawida był świetny.
Ale za to fotorelacja tragiczna...
Koncert Dawida był świetny.