Reklama

Dawid Podsiadło w Jeleniej Górze

31/08/2014 23:25

Dzisiaj, tj. 31 sierpnia na lotnisku w Jeleniej Górze w ramach 56. Września Jeleniogórskiego zagrał m.in. Dawid Podsiadło i zespół Leniwiec.

Tego dnia pogoda nie była łaskawa. Nie przeszkodziło to jednak prawdziwym fanom i wytrwałym mieszkańcom miasta, którzy bawili się i tańczyli w strugach deszczu,  korzystając również z licznych atrakcji w postaci wesołego miasteczka, loterii z atrakcyjnymi nagrodami i ogródków piwnych.

Z pewnością ten wieczór zostanie zapamiętany przez zespół Leniwiec, który to z okazji jubileuszu 20-lecia grupy z rąk samego prezydenta otrzymał szklane trofeum. Fani również postanowili nie być dłużni i odśpiewali 100 lat.

Reklama

Patrząc na tak liczną widownię mogę śmiało powiedzieć, że kochamy was i jesteśmy dumni z tych dwudziestu lat bycia razem. Jelenia Góra ma 900 lat, ale my wszyscy mogliśmy kawałek tego czasu spędzić z wami –  powiedział Marcin Zawiła, zapraszając zespół na wspólne piwo w dowolnym terminie.

Dawid Podsiadło będący gościem specjalnym wywołał liczne okrzyki fanek, podnosząc temperaturę tego chłodnego wieczoru znanym utworem „Trójkąty i kwadraty”. Wcześniej w imprezowy nastrój mieszkańców wprowadziły zespoły takie jak Raggafaya, Koniec Świata i GA-GA Zielone Żabki.

Reklama

Na zakończenie przygotowano pokaz sztucznych ogni przez firmę Fire Show. W taki właśnie sposób miasto Jelenia Góra pożegnało wakacje i lato.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2014-09-01 18:21:17

    Ale za to fotorelacja tragiczna...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2014-09-01 13:15:40

    Koncert Dawida był świetny.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości