Dnia 21 lutego 2014 roku przedstawiciele naszego Inspektoratu ds. ochrony zwierząt podjęli interwencję w miejscowości Lwówek Śląski.
Interwencja dotyczyła utrzymywania zwierząt w niewłaściwych warunkach bytowania, w tym w warunkach skrajnego niechlujstwa oraz utrzymywania psa na uwięzi w sposób stały. Przedstawiciele Inspektoratu w dniu interwencji nie zastali właścicieli zwierząt, zostało wystawione im pouczenie z informacją o kolejnych kontrolach. W dniu dzisiejszym tj. 26 luty 2014 inspektorzy ds. ochrony zwierząt ponownie udadzą się na miejsce celem sprawdzenia, czy warunki zwierząt zostały poprawione, inspektorzy będą wnosić o zrzeczenie się zwierząt na rzecz Fundacji.
Jeżeli ktoś z Państwa mógłby zaoferować szczeniakowi lub bardzo sympatycznej matce psiaków Dom Tymczasowy lub Stały prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 506 569 661
— w Lwówek Śląski .
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
przysłowie mowi" jak cie widza tak cie pisza", nie w tym przypadku. Jesli wiecie o kim mowa!!!! Dystyngowana, dobrze ubrana, na wysokim stanowisku!!! Jak mozna nie posprzatac takiego bałaganu???? Jak mozna po pierwszej onterwencji i nagonki odob trzecich nie przejac sie i nic z tym nie zrobic???? Czy tylko mali biedni ludzie zawsze musza placic nawet za msle przewinienie a ci ktorzy na to zasluguja to nie??????? Gdzie tu sprawiedliwosc???porobic zdjecia wlascicielom, wywiesic na kazdym slupie ogloszeniowym z dopiskiem- tych panstwa nie obdlugujemy!!!!!
wie ktoś mniej więcej gdzie to jwst?
no panie drogi miałeś swoją szansę- nie wykorzystałeś, teraz sprawa będzie zgłaszana wszędzie gdzie tylko się uda
Ludzie to już chyba zmysły postradali! Jak można w takich warunkach trzymać żywe stworzenia?????
jak można w takich warunkach trzymać psa. Suczka która nie jest wysterylizowana, a psy z okolicy się zbiegają podczas cieczki. Właściciele, jeśli nimi jesteście opamiętajcie się. Jak można innych nauczać dobra, samemu będąc, ech ....
przecież to już podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami!!! łańcuch taki krótki, że jak sunie zeskoczy, to sobie chyba głowę urwie!!!!!!!!! a maluszkoi w takich warunkach, pokaleczą się... masakra- co za ludzie!!!odebrać im te pieski i nagłośnić sprawę!!!
przysłowie mowi" jak cie widza tak cie pisza", nie w tym przypadku. Jesli wiecie o kim mowa!!!! Dystyngowana, dobrze ubrana, na wysokim stanowisku!!! Jak mozna nie posprzatac takiego bałaganu???? Jak mozna po pierwszej onterwencji i nagonki odob trzecich nie przejac sie i nic z tym nie zrobic???? Czy tylko mali biedni ludzie zawsze musza placic nawet za msle przewinienie a ci ktorzy na to zasluguja to nie??????? Gdzie tu sprawiedliwosc???porobic zdjecia wlascicielom, wywiesic na kazdym slupie ogloszeniowym z dopiskiem- tych panstwa nie obdlugujemy!!!!!
wie ktoś mniej więcej gdzie to jwst?
no panie drogi miałeś swoją szansę- nie wykorzystałeś, teraz sprawa będzie zgłaszana wszędzie gdzie tylko się uda