W Karpaczu przy ul. Obrońców Pokoju oficjalnie otwarto dziś Strefę Kibica Eurosportu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pyeongchang. Obok Wisły, jest to druga w Polsce i jedyna na Dolnym Śląsku strefa, w której będziemy mogli na żywo oglądać zmagania sportowców. Więcej w materiale filmowym.
W Karpaczu otwarto Olimpijską Strefę Kibica (zobacz video)
A mowa oczywiście o saneczkarzach : Natalii Wojtuściszyn, Macieju Kurowskim, Jakubie Kowalewskim, Wojciechu Chmielewskim i Mateuszu Sochowiczu. W skład Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej powołany został również pochodzący z Karpacza Mateusz Luty – pilot bobslejowej dwójki i czwórki. Jak oceniane są szanse naszych reprezentantów?
Oprócz transmisji na żywo strefa kibica kryje w sobie wiele innych atrakcji.
Przy okazji otwarcia strefy kibica nie mogło zabraknąć pytań o projekt organizacji igrzysk Karkonosze 2030.
Póki co zapraszamy jednak do strefy kibica, która czynna będzie od 8 do 25 lutego w godzinach od 11:00 do 21:00.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Obiecanki, pobożne życzenia, pic platfusów pod wybory!.
Oczywiście blisko stoku wiadomo kogo, reklama piekna!!!
Igrzyska olimpijskie 2030 u nas? Tak! Przyda się kij w mrowisko i zamęt medialny, a przy okazji kilka inwestycji, o czym wspominał pan Stanek. Jestem na tak!!!
Widać zainteresowanie ????????
A nie lepiej otworzyć nowy wyciąg na Kopę i przyzwoitą nartostradę?
Obiecanki, pobożne życzenia, pic platfusów pod wybory!.
Oczywiście blisko stoku wiadomo kogo, reklama piekna!!!
Igrzyska olimpijskie 2030 u nas? Tak! Przyda się kij w mrowisko i zamęt medialny, a przy okazji kilka inwestycji, o czym wspominał pan Stanek. Jestem na tak!!!