Reklama

W Karpaczu otwarto Olimpijską Strefę Kibica (VIDEO)

08/02/2018 14:54

W Karpaczu przy ul. Obrońców Pokoju oficjalnie otwarto dziś Strefę Kibica Eurosportu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pyeongchang. Obok Wisły, jest to druga w Polsce i jedyna na Dolnym Śląsku strefa, w której będziemy mogli na żywo oglądać zmagania sportowców. Więcej w materiale filmowym.

 

W Karpaczu otwarto Olimpijską Strefę Kibica (zobacz video)

 

 


A mowa oczywiście o saneczkarzach : Natalii Wojtuściszyn, Macieju Kurowskim, Jakubie Kowalewskim, Wojciechu Chmielewskim i Mateuszu Sochowiczu. W skład Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej powołany został również pochodzący z Karpacza Mateusz Luty – pilot bobslejowej dwójki i czwórki. Jak oceniane są szanse naszych reprezentantów?

Oprócz transmisji na żywo strefa kibica kryje w sobie wiele innych atrakcji.

Przy okazji otwarcia strefy kibica nie mogło zabraknąć pytań o projekt organizacji igrzysk Karkonosze 2030.

Reklama

Póki co zapraszamy jednak do strefy kibica, która czynna będzie od 8 do 25 lutego w godzinach od 11:00 do 21:00.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pic - niezalogowany 2018-02-09 10:42:34

    Obiecanki, pobożne życzenia, pic platfusów pod wybory!.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zniesmaczony - niezalogowany 2018-02-09 08:32:33

    Oczywiście blisko stoku wiadomo kogo, reklama piekna!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sam Swój - niezalogowany 2018-02-08 21:26:03

    Igrzyska olimpijskie 2030 u nas? Tak! Przyda się kij w mrowisko i zamęt medialny, a przy okazji kilka inwestycji, o czym wspominał pan Stanek. Jestem na tak!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości