Wydarzenie odbywa się w dniu: 20-11-2017
Kwisa Świeradów gromi Zryw Bratków w ostatnim meczu kolejki.

Przybyło Konrad-? 75'
Michał Rojek-? 86'
Wojciech Ostrejko -?? 78',89'

Podopieczni trenera Cabały, w ostatniej kolejce rundy jesiennej
pokonują, na własnym boisku Zryw Bratków 8:1. Efektowne zwycięstwo to efekt bardzo dobrej gry naszego zespołu, od pierwszego gwizdka pana Mariusza Czechowskiego, Kwisa mądrze rozgrywała piłkę i przesuwała, ciężar gry na połowę przeciwnika, zdobywając tym samym przewagę. Na pierwsza bramkę czekaliśmy do 14 minuty, Piotr Drzymała strzałem z dystansu( okolice 20 metra) pokonuje bramkarza gości, cztery minuty później, Szymon Stachnik zdobywa druga bramkę dla naszego zespołu, gol zdobyty z rzutu wolnego. Kolejne popisowe uderzenie, piłki ponad murem Szymona, futbolówka wpada w prawy róg bramki naszego rywala. Dwa szybkie trafienia ustawiły pierwsza połowę, Kwisa dominowała na boisku, Kwisa kontrolowała przebieg gry, mimo to nie ustrzegła się błędu goście, zdobyli bramkę kontaktową, w 30 minucie spotkania. Do przerwy wynik się nie zmienia. 2:1 do przerwy i czekamy na drugie 45 minut. W drugiej części spotkania to już tylko i wyłącznie popisy strzeleckie naszych piłkarzy w 49' minucie drugą bramkę zdobywa Piotr Drzymała, minute później Adam Ozga trafia na 4:1 , kolejne trafienie zalicza Konrad Przybyło 75' minuta, 5:1. Wojtek Ostrejko zdobywa bramkę na 6:1,78' Michał Rojek wpisuje się na listę strzelców, gol na 7:1 86' i ostatecznie dobija rywali Wojtek Ostrejko który na 8:1 89' ustala wynik tego spotkania. Kwisa Świeradów zwycięża Kwisa zdobywa trzy punkty w bardzo pięknym i efektownym stylu. Gratulujemy całemu zespołowi za walkę i pełną determinacji grę do końcowego gwizdka. To ósme zwycięstwo z rzędu naszego zespołu.