REKLAMA:
Szklarska Poręba - Zaprasza!!!
Piechowice - Magiczny Œwiat Kryształu
Hotel Fenix Strauss w Jeleniej Górze

Zawodnicy Just Swim na Grand Prix w pływaniu

2017-05-05 11:43:39
Kategoria: Sport -> Pozostałe
Opole zostało po raz kolejny wybrane na miasto, w którym w miniony długi weekend odbyły się Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu.
fot. Just Swim
data='reklamy/jelenia_24jgora_700x110_ferie.swf' width='700' height='110'>

 

Bez wątpienia na pływalni 50 metrowej "Wodna Nuta" odbyło się wiele interesujących wydarzeń i imponujących rezultatów w wykonaniu czołówki zawodników Polski. W Wodnej Nucie zaprezentowało się mnóstwo gwiazd polskiego pływania, w tym aż trzynaścioro olimpijczyków z Rio. Kacper Majchrzak, Konrad Czerniak, Marcin Stolarskiegi, Alicja Tchórz, Dominika Sztandera, Anna Dowgiert czy Radosław Kawęcki i Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk, którzy stanęli na słupkach startowych niemal prosto z samolotu, który przetransportował ich z Sierra Nevada, gdzie przebywali na obozie wysokogórskim. Dla wielu naszych najlepszych zawodników był to więc ostatni sprawdzian przed najważniejszą pływacką imprezą tego roku głównymi mistrzostwami Polski, które odbędą się w Lublinie.

Do rywalizacji w Opolu przystąpiło blisko siedmiuset pływaków z 95 klubów. W tym gronie również znalazła się dwójka zawodników KS Just Swim Jelenia Góra-Dominika Jarkowiec(2000 rok ur.) i Wojciech Mynarski (1999 rok ur.), dla których był to również start kontrolny.

Zawodniczka KS Just Swim Jelenia Góra potwierdziła wyższą klasę sportową II/17,18 w stylu 50m dowolnym jak również wystartowała na tym samym dystansie w stylu klasycznym uzyskując 36 lokatę na 70 startujących zawodników. Drugi zawodnik Just Swim Wojciech Mynarski, który nie występował na 50 metrowej pływalni od 2013 roku poprawił znacząco Swoje rekordy życiowe na takich dystansach jak: 50m stylem dowolnym uzyskując rewelacyjny czas i potwierdzając wyższą klasę sportową II/17,18, w drugim swoim starcie już na królewskim dystansie 100m stylem dowolnym poprawił rekord życiowy. „W rywalizacji z czołówką krajową i doświadczonymi zawodnikami raczej nie byli  stawiani w roli faworytów, dlatego na zawody jechaliśmy z nastawieniem aby zobaczyć jak przepracowaliśmy czas od ostatnich zawodów, cieszy mnie dobra forma Dominiki i Wojtka, ale zdajemy sobie sprawę, że jeszcze sporo pracy przed Nami a w szczególności z techniką.”- oznajmia trener zawodników Marcin Binasiewicz.

Galeria Zdjęć ( 6 )
^^ zamknij galerię

Autor: Just Swim | Data publikacji: 2017-05-05 11:43:39
OCEŃ ARTYKUŁ
0
0
116 | 581

OPINIE i KOMENTARZE
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Nick:
Dodając komentarz,
akceptujesz REGULAMIN
   
Wpisz wynik działania ( 6 + 4 ):

Regulamin komentowania i wyrażania opinii na portalu 24jgora.pl

Każdy użytkownik ma możliwość dodawania komentarzy i wyrażania opinii na temat treści prezentowanych artykułów.
Zastrzegamy jednak, że nie będziemy publikować opinii które:
- są wulgarne, obraŸliwe oraz naruszają zasady współżycia społecznego,
- są skrajnie rasistowskie,
- nie są zgodne z tematem komentowanego artykułu,
- obrażają osoby uczestniczące w dyskusji,
- zawierają reklamy produktów lub usług,

Jednoczeœnie zaznaczamy, że portal 24jgora.pl nie ponosi odpowiedzialnoœci za treść i opinie wyrażane przez osoby komentujące. Osoba zamieszczająca opinie zawierające treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające zasady współżycia społecznego, może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
Informujemy również, że dodając komentarz zapisujemy datę, godzinę oraz adres IP komputera lub urządzenia, z którego komentarz jest wystawiany.

Dziękujemy za stosowanie się do powyższych zasad.


Redakcja portalu 24jgora.pl

imieniny: Henryka, Mariusza, Marty.
REKLAMA:
Do góry