Reklama

Amerykanie rozbili Hummera

19/01/2017 16:38

Tuż przed godziną 16 wojskowy Hummer z amerykańskimi żołnierzami, uderzył na ulicy Kościuszki w Bolesławcu w jadącą przed nim ciężarówkę z przyczepą, także należącą do amerykańskiej armii. Efekt stłuczki to rozbity przód auta.

Żołnierze biorący udział w zdarzeniu stacjonują w Świętoszowie. 

Nikomu nic się nie stało. Sprawą prawdopodobnie zajmie się nie policja, a żandarmeria wojskowa.

 

bolec.info

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Olo - niezalogowany 2017-01-20 20:36:20

    Szczochu ile masz lat że takie bzdury chamskie piszesz widać ze nigdy broni niemiałeś w rękach ani dla swego Kraju w obronie nie byłeś ale ja byłem za ciebie 2,5 roku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Taz - niezalogowany 2017-01-20 11:42:21

    W zasadzie gówno mnie to obchodzi . Wypirdalac za ocean [ pip... ] amerykanskie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    halinka - niezalogowany 2017-01-20 08:41:29

    Najlepszym się zdarza...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości