Tuż przed godziną 16 wojskowy Hummer z amerykańskimi żołnierzami, uderzył na ulicy Kościuszki w Bolesławcu w jadącą przed nim ciężarówkę z przyczepą, także należącą do amerykańskiej armii. Efekt stłuczki to rozbity przód auta.
Żołnierze biorący udział w zdarzeniu stacjonują w Świętoszowie.
Nikomu nic się nie stało. Sprawą prawdopodobnie zajmie się nie policja, a żandarmeria wojskowa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Szczochu ile masz lat że takie bzdury chamskie piszesz widać ze nigdy broni niemiałeś w rękach ani dla swego Kraju w obronie nie byłeś ale ja byłem za ciebie 2,5 roku.
W zasadzie gówno mnie to obchodzi . Wypirdalac za ocean [ pip... ] amerykanskie
Najlepszym się zdarza...
https://www.youtube.com/watch?v=meBI0dmQRws
Pierwsze ofiary wojny hubrydowej
Bywa i tak. Wielkie mi halo. Cywilne mogą a wojskowych nie? Dobrze że między sobą się zderzyły i nikomu nic się nie stało.
Takiego błotnika już nie dostane !!
Bolec. Ty się dziecko z gimnazyjum najpierw naumiej, a póżniej pisz. Twoja ortografia i interpunkcja woła o pomstę do nieba. Ot, nastepny "geniusz" od wszystkiego, zaczynający zdania z małej litery. Następny "spec" w stylu "Misia" od Maciarewicza buahahahaha. Spadaj Misiek bo klapsa dostaniesz.
Ciekawe co Andrew powie.
Po pierwsze? To nie żaden Hummer, tylko Humvee. Hummer to cywilna, marna podróbka pojazdu wojskowego. Oprócz zbliżonych kształtów (nawet nie proporcji), nie ma nic więcej wspólnego z tym pojazdem. Po drugie. Naucz się używać przecinków. Tam gdzie być powinny ? brakuje, a w miejscach, w których ich użycie nie ma żadnego sensu ? są. Żenada.
Do lolipop. Zgubiłeś się chłopcze i nie zauważyłeś że na tym portalu są wiadomości z regionu, nie tylko z Jeleniej. Zawsze możesz przejść do Jelonka.com z mnóstwem wskakujących reklam
Andrzeju ty sie nie denerwuj!! Weźmiemy z mojego wozu i bedzie jak trzeba!!! ????????????
Myślałam, że jestem na portalu 24jgora.pl a nie na portalu z Bolesławca.
Brawo Wojak :) Sam sobie zaprzeczasz :)
Jezeli to taka blacha i nieistotna informacja to dlaczego ja przeczytales i nawet wyraziles swoja opinie? Dziwny z Ciebie czlowiek!
A taki Amerykański był
Proszę państwa wojskowemu policja to może co jedynie kawę przywieźć a nie mandat wystawić . Zandarmeria za to owszem może zrobić sporo . Lecz to wojskowi z usa takie samochodziki tam na szrocie mozna spotkać . Nic im za to nie zrobią . A swoją drogą to gratulacje dla portalu za nadzwyczaj istotne info. Napiszcie ze na Matejki w Jeleniej Górze pies się załatwił a właściciel nie ogarnął po nim .
Hummer przyczepa 0:1 :)
Posiedzą trochę to z hummera się szybko przesiądą na mniejsze wozy jak zobaczą ceny paliwa hehe
Niedostosowanie odległości do warunków panujących na drodze ?mandat karny
Jak mozna
A gdzie mandat za niedostosowanie prędkości ....... itd
Biedaki po śniegu nie potrafią jeździć.....ale urwał
No i dobrze, niech sobie jadą do ciepłych krajów.
Szczochu ile masz lat że takie bzdury chamskie piszesz widać ze nigdy broni niemiałeś w rękach ani dla swego Kraju w obronie nie byłeś ale ja byłem za ciebie 2,5 roku.
W zasadzie gówno mnie to obchodzi . Wypirdalac za ocean [ pip... ] amerykanskie
Najlepszym się zdarza...