Reklama

Szklarska Poręba - Śmierć ślubnej kamerzystki

03/09/2016 19:45

Do tragicznego wypadku doszło dziś po godz. 17 w Szklarskiej Porębie. Pod kołami własnego samochodu zginęła weselna kamerzystka.

Do wypadku doszło tuż po zakończonej ceremonii ślubnej. Korowód aut weselnych wyruszył z kościoła pw Św Maksymilana w Szklarskiej Porębie do domu weselnego. Zaraz za kościołem czekała na weselników tradycyjna brama. Jadąca na czele 40 -letnia kobieta, filmująca cermonię, zatrzymała swój pojazd na początku stromego zjazdu ulicą Mickiewicza i wysiadła z auta aby utrwalić moment przejazdu przez bramę.

Po chwili jej auto zaczęło się staczać wprost na nią. Kobieta w panice próbowała jeszcze zatrzymać auto, zapierając się rękami.. Niestety ulica na tym odcinku jest bardzo stroma. Zanim ktokolwiek zdołał ruszyć jej z pomocą,  auto najechało na nią i pociągnęło kilkanaście metrów w dół na przydrożne drzewo. Kobieta zginęła na miejscu.

Reklama

Natomiast niesiony siłą bezwładności samochód uderzył w drzewo a następnie w jadący do góry renault. 

Na miejscu pracował prokurator ustalający dokładny przebieg zdarzenia. Ulica Mickiewicza została całkowicie zablokowana.

Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    bez hipokrryzji - niezalogowany 2016-09-03 23:14:21

    Zdjęcia jak zdjęcia....jak było na miejscu tak jest na zdjęciach....bez retuszu. Raczej się służby nie popisały bo się w takich sytuacjach stawia parawan. Tam przechodził tłum ludzi do kościoła na Mszę, potem z powrotem, potem na kolejną...wszyscy się zatrzymywali , patrzyli, oglądali, gapili się....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mariola - niezalogowany 2016-09-03 23:06:40

    Wyrazy głębokiego współczucia, to wspaniała kobieta, przyjaciółka, łączymy się w głębokim żalu z całą rodziną "Ceglińscy"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ja - niezalogowany 2016-09-03 23:05:37

    Co za idiota zamiescil tu te zdjecia...taka tragedia...wspolczuje rodzinie...duzo sily zycze...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo 24jgora.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości