Do tragicznego wypadku doszło dziś po godz. 17 w Szklarskiej Porębie. Pod kołami własnego samochodu zginęła weselna kamerzystka.
Do wypadku doszło tuż po zakończonej ceremonii ślubnej. Korowód aut weselnych wyruszył z kościoła pw Św Maksymilana w Szklarskiej Porębie do domu weselnego. Zaraz za kościołem czekała na weselników tradycyjna brama. Jadąca na czele 40 -letnia kobieta, filmująca cermonię, zatrzymała swój pojazd na początku stromego zjazdu ulicą Mickiewicza i wysiadła z auta aby utrwalić moment przejazdu przez bramę.
Po chwili jej auto zaczęło się staczać wprost na nią. Kobieta w panice próbowała jeszcze zatrzymać auto, zapierając się rękami.. Niestety ulica na tym odcinku jest bardzo stroma. Zanim ktokolwiek zdołał ruszyć jej z pomocą, auto najechało na nią i pociągnęło kilkanaście metrów w dół na przydrożne drzewo. Kobieta zginęła na miejscu.
Natomiast niesiony siłą bezwładności samochód uderzył w drzewo a następnie w jadący do góry renault.
Na miejscu pracował prokurator ustalający dokładny przebieg zdarzenia. Ulica Mickiewicza została całkowicie zablokowana.
Możliwość komentowania tego artykułu została wyłączona.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Zdjęcia jak zdjęcia....jak było na miejscu tak jest na zdjęciach....bez retuszu. Raczej się służby nie popisały bo się w takich sytuacjach stawia parawan. Tam przechodził tłum ludzi do kościoła na Mszę, potem z powrotem, potem na kolejną...wszyscy się zatrzymywali , patrzyli, oglądali, gapili się....
Wyrazy głębokiego współczucia, to wspaniała kobieta, przyjaciółka, łączymy się w głębokim żalu z całą rodziną "Ceglińscy"
Co za idiota zamiescil tu te zdjecia...taka tragedia...wspolczuje rodzinie...duzo sily zycze...
Czy możesz "dziennikarzu " usunąć zdjęcia z krwią? Nie zrobisz tym kariery. Oszczędź rodzinie tej pamiątki ????
Do Zeneklawta!!!!!wstyd i zero empatii, faktycznie zwykłe nic nie warte zero!!!! Sam Twój nick mówi o Tobie że jesteś zwykłym nic nie wartym dupkiem!!!! Pomysł następnym razem co piszesz Ty skończony tępy Idioto!!!!
Do ZENEK - tani gnoju, obyś śmieciu nigdy nie poczuł takiego bólu jak ta rodzina co straciła Panią P. Tani śmieciu.
Te zdjecia na prosbe rodziny nie mialy trafic do sieci!!! Czy tak trudno uszanowac wole rodziny? Zero szacunku dla takiego nieszczescia!!#
Usuńcie zdjęcia tylko was do sądu podać:(mam nadzieje ze zostaną skasowane zanim rodzina je zobaczy:(
Wyrazy współczucia dla najbliższych. Straszna tragedia. Niech spoczywa w pokoju. A wszystkich hejterów proszę o szacunek i uszanowanie uczuć rodziny. Nikomu nie życzę takiej tragedii.
Skasujcie te zdjecia przeciez jej synek to zobaczy:(
Zgadzam się z Tobą Doroto, zawsze będę miała w pamięci Twoją roześmianą buzię Pati. Moni wyrazy współczucia z powodu tak bezsensowej śmieci Twoje córki. Łączymy się z Wami bólu. I choć jesteśmy 1500 km od Jelonki dziś nasze serce jest z Wami
Boze...nie wierze!!...dlaczego????!!!...
jaka suknia? pani fotograf w sukni?za duża wyobraźnia chyba.
te zdjęcia są ochydne ! bak szacunku dla zmarłej jak i rodziny , jeszcze z pod worka widać jej suknie , a w rowie krew ......
A co ma styl pracy do śmierci?
To w końcu mieszkanka Leśnej czy nie bo wcześniej pisało że Leśnej a teraz wchodzę i nie ma już tego?
To nie możliwe żeby t ok była Patrycja ta wspaniała kobieta która miała pasją i miała cudowne podejście do tego co robiła Wiem bo ostatnio korzystałem z jej usług wyszły cudownie fotki to nie Możliwe żeby to była ONA.
Tak to Patrycja
Kondolencje dla rodziny i przyjaciół z całego serca
Patrycja???
Boże, czy to Parycja???
Dosc glupich komentarzy...była cudowną osobą i wspaniałą fotografka....Pati zawsze będziesz w naszych sercach..[*]
Te zdjecia oglada rodzina,nie jest mile patrzec jak rowkiem dla wody plynie krew zmarlej.Moze jakies uszanowanie godnosci i bolu rodziny.Bardzo przykre,szczere wyrazy wspolczucia i duzo sily.
Kote*** ciągle coś mataczysz. Kobieta z Jeżowa Sudeckiego a Studio miała w Leśnej. Fotki krwi publikujesz chyba dla większych doznań niektórych internautów. Nieogarnięty chłopie.
Ludzie zginął człowiek, a wy z takimi tekstami, jesteście debilami, teraz ludzie cierpią a wy co, przemyślcie to co piszecie, chyba ze nie macie czym myslec !
Zenek laweta. W twarz powiedz jak coś do niego masz a nie jak hiena pod takim artykułem wstyd robisz. Przykro. Kondolencje dla rodziny ofiary :(((
Wal się konfituro!
Zenek ty hieno.
"auto zaczęło się staczać", czy hamulec ręczny był zaciągnięty ? Pewnie nie albo nie działał. Jeszcze zatrzymywanie auta gołymi rękami z zewnątrz, kurde to tylko auto można naprawić lub zmienić. Niestety jak widać dla niektórych cztery kółka cenniejsze od życia.
Co się nie robi dla pieniędzy
Kupię tego Citroena C2 i Meganke. W dobrej cenie.
To straszne
Straszna tragedia , właścicielka studia Color :( spoczywaj w pokoju PŁ:(
:O szok! co to za dziewczyna???
Zdjęcia jak zdjęcia....jak było na miejscu tak jest na zdjęciach....bez retuszu. Raczej się służby nie popisały bo się w takich sytuacjach stawia parawan. Tam przechodził tłum ludzi do kościoła na Mszę, potem z powrotem, potem na kolejną...wszyscy się zatrzymywali , patrzyli, oglądali, gapili się....
Wyrazy głębokiego współczucia, to wspaniała kobieta, przyjaciółka, łączymy się w głębokim żalu z całą rodziną "Ceglińscy"
Co za idiota zamiescil tu te zdjecia...taka tragedia...wspolczuje rodzinie...duzo sily zycze...